Земля в громади, чи добудують Дім Милосердя?

Чи пам’ятаєте Ви, що поруч із реабілітаційним центром у нас є недобудова? Стіни звели, кришу покрили і все, стоїть «глухо». А колись все говорили, це ж дім для пристарілих людей будують. Тільки де він?

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ з посиланням на varash.info.

«Сьогодні там збираються наркомани, вони рушать балки. Ми їх з відти виганяємо, але вони повертаються і продовжують робити свої погані діла», – розповідає про цю не добудову Отець Володимир. Тому, ми звернулися до міської влади, аби нам надали цю земельну ділянку.

І вже на  18-й сесії Вараської міської ради, розглядався проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді парафії Спасу Преображенського собору Сарненської єпархії Української Православної Церкви м. Кузнецовськ». Проект рішення № 649 від 23.02.2017 року. А щоб проект рішення ніде «не загубився» і все таки був прийнятий позитивно, представники, даної церкви, разом із прихожанами прийшли  в цей день у сесійну залу.

Більшість депутатського корпусу зрозумівши, що будівництво має бути завершено, віддали свій голос «ЗА». Тому маємо надію, що будівництво зрушиться з «глухого» місця і вже зовсім скоро у нашому місті з’явиться «Дім Милосердя».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)