Виконавчий апарат обласної ради пройшов стажування в Польщі

Упродовж 10-16 вересня працівники апарату обласної ради на чолі з головою облради Миколою Драганчуком у рамках програми «Study Tours to Poland» перебували з навчальним візитом у Вармінсько-Мазурському воєводстві (Республіка Польща).

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

Представники обласної ради ознайомилися з іноземними напрацюваннями в галузі системних перетворень, у сфері демократичних і ринкових реформ, розбудові правової держави, зміцненні місцевих громад і підтримки громадських ініціатив, умовами соціально-економічного розвитку в сучасній Польщі, а також із досвідом «польського шляху» до членства в ЄС. Зокрема про те, як проходила «децентралізація по-польськи» й чим може бути корисний цей досвід для України розповів директор програми «Study Tours to Poland» Мирослав Скурка.

Крім того, учасники делегації відвідали Вармінсько-Мазурське Маршалковське Управління, Регіональну рахункову палату (орган нагляду та контролю над фінансовою політикою самоврядних одиниць), ознайомилися з діяльністю Сеймику воєводства, маршалка воєводства, воєводи, повіту в Мронгові та гміни Лукти. А також побували в повітовому управлінні праці, Будинку соціальної допомоги для дітей та молоді, мультимедійній бібліотеці в Ольштині, агротуристичному господарстві та довідалися як функціонують так звані «тематичні села».

– Такі поїздки надзвичайно важливі, багато з того, що побачили й почули, намагатимемося впроваджувати в обласній раді та поділимося досвідом із депутатами. Тим більше, маємо давні партнерські відносини з Вармінсько-Мазурським воєводством. Зокрема в липні підписано План співпраці між Рівненською обласною радою та Вармінсько-Мазурським воєводством на 2017-2018 роки, що передбачає співробітництво в сферах місцевого самоврядування, медицини, освіти та туризму, – зазначив голова обласної ради Микола Драганчук.

«Study Tours to Poland» – це програма навчальних візитів до Польщі студентів, молодих спеціалістів і професіоналів з країн Східної Європи. «Study Tours to Poland» існує з 2004 року і є частиною програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Перетворення в регіоні» – RITA, здійснюваного з 2000 року Фондом «Освіта для демократії». Співорганізатором навчальної поїздки з польського боку є Фундація «Боруссія», м. Ольштин.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец