Володимирчанин “засвітився” у Лізі Сміху – ВАРАШ СЬОГОДНІ

Володимирчанин “засвітився” у Лізі Сміху

Хтось проводить вільний час, слухаючи музику чи переглядаючи новинки кіно, хтось шукає вільну хвилинку, щоб пошпортатися серед залізяччя у гаражі чи вишити кількадесят квітів стібками. А комусь більше до вподоби гумор, тож він не втрачає нагоди, аби побувати на веселих заходах.

Повідомляє сайт ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посиланням на polissya.net.

Міша Гайдиш з Володимирця настільки любить жарти, що витрачає чи не увесь свій вільний час на те, аби гумор… творити. І не десь там, у комірчині в захалявну книжечку, а на сцені Рівненської Ліги сміху.

Емоційний хлопчина нині працює педагогом-організатором та керівником драматичних гуртків у Володимирецькому колегіумі. І учні, хоч і дуже вільно почувають себе біля молодого педагога, проте з повагою звертаються до нього «Михайле Ігоровичу». Дехто зі школярів, дізнавшись про таке цікаве хобі свого вчителя, лиш тому й почав відвідувати гурток. А  ще – з цікавістю переглядає відеозаписи з Рівненської Ліги сміху, де «засвітився» Михайло Ігорович.

– Моє знайомство зі сценічним гумором розпочалося банально, ще у школі, коли просто треба було виступати на шкільному КВК майже з-під палки, – вже з самого початку жартуючи, починає свою розповідь мій співрозмовник. – З класу 9 разом ще з кількома друзями ми пробували писати щось своє, оригінальне, аби відстояти честь класу. Якось перекручували звичайні життєві ситуації і з тим виходили на сцену. І хоч зал щиро сміявся, додаючи нам усім азарту, проте вже зараз я розумію, що ті жарти були «плоскими».

Міша розповідає, що вже десь із 10 класу зрозумів, що гумор – то його стихія. Друзі, з якими він виступав, знали, що якщо йдеться про підготовку до КВК – то з уроків можна відпроситися. Звісно, усе було чесно, тож мало свою ціну: їх команда хоч і виборювала призові місця, проте хлопці самотужки наздоганяли програму, щоб скласти усе, що пропустили з класом.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*