Володимирчанин “засвітився” у Лізі Сміху

Хтось проводить вільний час, слухаючи музику чи переглядаючи новинки кіно, хтось шукає вільну хвилинку, щоб пошпортатися серед залізяччя у гаражі чи вишити кількадесят квітів стібками. А комусь більше до вподоби гумор, тож він не втрачає нагоди, аби побувати на веселих заходах.

Повідомляє сайт ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посиланням на polissya.net.

Міша Гайдиш з Володимирця настільки любить жарти, що витрачає чи не увесь свій вільний час на те, аби гумор… творити. І не десь там, у комірчині в захалявну книжечку, а на сцені Рівненської Ліги сміху.

Емоційний хлопчина нині працює педагогом-організатором та керівником драматичних гуртків у Володимирецькому колегіумі. І учні, хоч і дуже вільно почувають себе біля молодого педагога, проте з повагою звертаються до нього «Михайле Ігоровичу». Дехто зі школярів, дізнавшись про таке цікаве хобі свого вчителя, лиш тому й почав відвідувати гурток. А  ще – з цікавістю переглядає відеозаписи з Рівненської Ліги сміху, де «засвітився» Михайло Ігорович.

– Моє знайомство зі сценічним гумором розпочалося банально, ще у школі, коли просто треба було виступати на шкільному КВК майже з-під палки, – вже з самого початку жартуючи, починає свою розповідь мій співрозмовник. – З класу 9 разом ще з кількома друзями ми пробували писати щось своє, оригінальне, аби відстояти честь класу. Якось перекручували звичайні життєві ситуації і з тим виходили на сцену. І хоч зал щиро сміявся, додаючи нам усім азарту, проте вже зараз я розумію, що ті жарти були «плоскими».

Міша розповідає, що вже десь із 10 класу зрозумів, що гумор – то його стихія. Друзі, з якими він виступав, знали, що якщо йдеться про підготовку до КВК – то з уроків можна відпроситися. Звісно, усе було чесно, тож мало свою ціну: їх команда хоч і виборювала призові місця, проте хлопці самотужки наздоганяли програму, щоб скласти усе, що пропустили з класом.