Вараш: рятувальники завітали до інформаційного центру РАЕС «Полісся»

З метою удосконалення рівня професійної діяльності та компетентності у галузі атомної енергетики, працівники 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, відвідали інформаційний центр РАЕС «Полісся». Адже в даному інформаційному центрі можна детально ознайомитись з  принципами роботи атомної електростанції, а також з конструктивними елементами, розташуванням приміщень та обладнанням на прикладі діючих макетів енергоблоків.

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ.

В інформаційному центрі рятівники, оглянули імітатор тепловиділяючої збірки, макети паливної таблетки, а також здійснили віртуальну прогулянку приміщеннями турбінного, реакторного відділення та блочного щита управління. Дана навчальна екскурсія є досить корисною, адже проаналізувавши особливості розвитку пожеж на АЕС, а також розглянувши фактори, що ускладнюють процес та особливості гасіння дані знання можна використовувати при розробці документів оперативного реагування.

Така навчальна екскурсія свідчить про розуміння рятівників РАЕС, щодо необхідності самоосвіти та підвищення свого професійного рівня.