В Томашгородській селищній раді провели виїзд “мобільного соціального офісу”

10 жовтня 2017 року за участю представників районного управління соціального захисту населення, Сарненського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Рівненській області, районного Центру зайнятості проведено виїзд «мобільного соціального офісу» в Томашгородську селищну раду.

Повыдомляэ сайт ПРО РОКИТНЕ з посиланням на РДА.

Працівниками вищезгаданих установ прийнято 12 жителів сільради, з них 5 осіб по питаннях призначення пільг на житлово-комунальних послуги. Основні питання, які були підняті жителями сільради на прийомі:

– щодо встановлення статусу багатодітної сім’ї, щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги пільговим категорія населення,

– призначення пенсії за віком, умови нарахування пенсії по інвалідності по ЧАЕС,про розмір та умови призначення пенсії при працевлаштуванні на роботу,

– порядок реєстрації в РЦЗ як безробітний та порядок виплати допомоги по безробіттю, наявність актуальних вакансійз метою пошуку роботи.
Під час роботи «мобільного соціального офісу» у 1 жителя селищної ради прийнято документи для встановлення статусу багатодітної сім’ї.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)