У Сарненському районі відбулась спартакіада

10 вересня 2017 року за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулася районна спартакіада серед сільських спортивних клубів та колективів фізичної культури з настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу та пляжного волейболу. В загальному в Спартакіаді взяли участь 8 команд.

Повідомляє сайт ПРО САРНИ з посиланням на сайт РДА.

На початку змагань в.о. завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту РДА В.Михайлицький привітав всіх учасників змагань з днем фізичної культури і спорту та побажав міцного здоров’я, миру, добра, наснаги та щоб і надалі займалися фізичною культурою і спортом пропагувавши здоровий спосіб життя.
З пляжного волейболу змагання проходили по коловій системі. Лаври переможців дісталися молодіжному громадському фізкультурно-спортивному клубу «Сокіл» (педколедж) у складі Валерія Яковця та Савича Миколи, які набрали в підсумку 10 очок, срібні нагороди дісталися СК «Случ» с.Тинне (Сергій Слава та Євген Євтушенко), які також набрали 10 очок, але поступилися студентам з педколеджу в особистій грі 1-2. Третю сходинку посів СК «Спартак» с.Люхча (Сергій Шкодич та Трохим Кузнець) набравши 7 очок.
В особистій першості з настільного тенісу серед жінок на вершину п’єдесталу зійшла Наталія Нерода (ФСК «Сокіл» м.Сарни), друге місце посіла Марія Тишкова (СК «Сокіл» с.Немовичі), на третій сходинці розмістилася Катерина Жук (СК «Случ» Чудель). Серед чоловіків переможцем став Ігор Тишков (СК «Случ» Чудель), другим був Богдан Литвак (СК «Сокіл» с.Немовичі), третім – Павло Ревич (СК «Колос» Стрільськ). У командній першості перше місце виборов «Сокіл» с.Немовичі, друге – СК «Случ» Чудель, третє – СК “Старт” с.Любиковичі.

З армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг. трійку призерів замкнув Олексій Лазарець (СК «Случ» с.Тинне), друге місце посів Артур Кардаш (СК «Случ» Чудель), чемпіоном став в черговий раз Артем Легкий (СК «Сокіл» с.Немовичі); у ваговій категорії до 80 кг. знову не було рівних спортсмену з СК «Сокіл» с.Немовичі – Роману Малашу, ІІ місце посів тинненський спортсмен Олександр Бойчук, ІІІ місце – Віктор Абрамчук з с.Чудель; у ваговій категорії понад 80 кг. уже декілька років підряд сильнішим стає Василь Мелещук с.Немовичі, срібна та бронзова нагороди дістаються любиковицьким силачам Дмитру Свиридону та Сергію Смицькому відповідно. Таким чином, у командному заліку І місце посів п’ятий рік поспіль СК “Сокіл” с.Немовичі, ІІ місце знову дісталося СК «Прометей» с.Чудель, трійку призерів замкнув СК “Старт” с.Любиковичі.
З гирьового спорту чемпіонами стали у вагових категоріях до 68 кг. Василь Шокот с.Чудель; до 78 кг. – Василь Боришкевич смт. Степань; до 88 кг. – Станіслав Мінін с.Тинне; понад 88 кг. Роман Тишков секретар Чудельської сільської ради. У командному заліку І місце посів СК «Прометей» с.Чудель, ІІ місце – СК “Горинь” смт. Степань, трійку призерів замкнули студенти ФСК «Сокіл» м.Сарни.

Переможці та призери спартакіади отримали в нагороду грамоти, медалі та кубки.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью