У Рівному говорили про дороги області

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, яка проходить під головуванням Миколи Кучерука. Взяли участь в засіданні перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та заступник голови облради Олексій Бучинський.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ з посиланням на обласну раду.

Зокрема, депутати-члени комісії розглянули питання, які стосуються внесення змін до перспективного плану формування територій громад області, обласного бюджету, контрактів з керівниками комунальних закладів обласної ради та інші.

А також депутати погодили Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2017 рік. Найбільш проблемними, що потребують ремонту, за інформацією департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, є дороги загального користування місцевого значення та вулиці і дороги комунальної форми власності. Крім цього, однією з нагальних проблем є здійснення належного габаритно-вагового контролю автомобільного транспорту. Тож вищезгаданою програмою передбачено низку заходів та очікуються наступні результати від їх реалізації:

– поліпшення транспортно-експлуатаційного стану вулиць та доріг протяжністю 262,3 км, приведення їх у відповідність з нормативними вимогами;

– збереження існуючої мережі доріг від руйнування шляхом проведення своєчасного поточного ремонту;

– ліквідація незадовільних умов руху автотранспорту;

– покращення транспортного сполучення та підвищення безпеки дорожнього руху;

– створення умов доступності сільських територій до обласного та районних центрів.

Питання про Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2017 рік буде винесено на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради 6 вересня.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми