У Дубровиці з’являться будівлі торгівлі

Дубровицька міська рада розробила детальний план на земельну ділянку розміром 0,10 га, розташовану по вулиці Вокзальна, на якій планують збудувати будівлі торгівлі.

Повідомляє сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ з посиланням на polissya.org.

У районі зупинки «Залізничний вокзал» планують звести торгову площу розміром 100м², яка включатиме в себе магазини змішаних товарів: аптека, кафе, магазин одягу та продуктова лавка. Це те, що потрібно молодим родинам житлового масиву «Станція».

Чиновники обіцяють облаштувати й тимчасовий майданчик-стоянку легкових автомобілів для відвідувачів магазинів. Роботи будуть масштабними, адже перед будівництвом споруд і будівель знімуть рослинний шар, а на його місті з’явиться бетон, асфальт, плитка. Подальше озеленення території відбуватиметься за допомогою декоративних дерев та кущів.

Згідно підрахунків, об’єкт знаходиться в радіусі обслуговування Дубровицької пожежно-рятувальної частини, яка розташована по вул. Шкільній на відстані 2700 м. від майбутніх об’єктів торгівлі.

Дубровичанам пропонують подавати пропозиції (зауваження) у письмовому вигляді до 6 листопада 2017 р. за адресою:

34100, м.Дубровиця, вул. Воробинська, 4 – сектор містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради, кабінет №209.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)