У чотирьох комунальних закладах охорони здоров’я Рівненської обласної ради проведуть аудит

Меморандум про спільні наміри щодо впровадження проектів з розробки та реалізації стратегічних планів розвитку комунальних закладів охорони здоров’я Рівненської обласної ради на 2017-2020 роки підписали Рівненська обласна рада, Обласний перинатальний центр, Рівненська обласна клінічна лікарня, Рівненська обласна дитяча лікарня, Рівненський обласний онкологічний диспансер і ТзОВ «Група компаній Адвантер». Сьогодні за участі голови обласної ради Миколи Драганчука, керівників вищезгаданих медзакладів і представників компанії «Адвантер» відбулася презентація проекту.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

– Якщо запитати будь-кого «Чи задовольняє рівень медичного обслуговування в Україні? – відповідь можна передбачити: ні. Саме тому в країні починається медична реформа. І обласна рада, як орган, який управляє медичними закладами третинного рівня, не може стояти осторонь цього процесу. Тому сьогодні розпочинаємо розробку стратегічних планів розвитку комунальних закладів охорони здоров’я обласної ради. Зокрема, ініціюємо проведення аналізу функціонування медичних закладів. Переконаний, такі дослідження потрібно провести й в районних, дільничних лікарнях , аби сформувати чітку картину проблем та шукати на основі зібраних даних шляхи їх вирішення, – зазначив голова обласної ради Микола Драганчук.

У меморандумі обумовлені спільні завдання діагностики проблем чотирьох найбільших медзакладів Рівненщини. Допомагатиме в цьому група компаній «Адвантер», яка має досвід в реалізації подібних проектів. Зокрема, в Києві та Полтавській області.

– В результаті нашої роботи керівники медзакладів отримають інформацію, що потрібно зробити, щоб покращити ситуацію та побачать реальну економічну ефективність закладів. Можливо, в якійсь з лікарень реалізуємо пілотний проект, – розповів представник компанії «Адвантер» Ярослав Сірий.

Здійснюватиме так званий «медичний аудит» ТзОВ «Група компаній Адвантер» безкоштовно, а його результати обіцяють оприлюднити.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец