Цього року опалювальний сезон у Вараші може розпочатися раніше за запланований термін

Цього року опалювальний сезон у Вараші може розпочатися раніше за запланований термін. У середу, 4 жовтня 2017 року, відбудеться засідання виконавчого комітету Вараської міської ради, де розглянуть проект рішення «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років».

Повідомляє сайт ВАРАШ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Вараської міської ради.

«Рекомендувати відокремленому підрозділу «Рівненська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» забезпечити подання тепла на об´єкти житлового фонду міста, промислово-побутового призначення та соціальної інфраструктури міста з 05 жовтня 2017 року. Кузнецовському міському комунальному підприємству розпочати опалювальний сезон 2016-2017 років на об´єкти житлового фонду міста, промислово-побутового призначення та соціальної інфраструктури міста з 05 жовтня 2017 року і в першу чергу підключити до тепломережі медичні, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади», – йдеться упроекті рішення.

Тож у зв’язку із значним зниженням температури повітря, не виключено, що опалювальний сезон у Вараші розпочнеться вже з 5 жовтня.

Нагадаємо, що у минулому році опалювальний сезон у Вараші розпочався 6 жовтня 2016 року, а закінчився – 26 квітня 2017 року.

Джерело: ВАРАШ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец