Родина нападника на швидку в Рівному погрожує медикам “проблемами”

Спілкуватися з пресою порушник не бажає. У Рівному молодик напав на бригаду швидкої допомоги, коли лікарі поверталися з виклику, пише РІВНЕ-ROWNE з посиланням на ТСН.

Чоловік просто на дорозі почав зупиняти їхню машину, а потім намагався побити водія. Перше ніж зачинитися в машині, водій дістав стусана в голову. Лікарі підозрюють струс мозку. “Біжить якийсь чоловік у спортивному костюмі, махає руками.

Лікар відкриває двері, питає, що хотіли – допомога? Ні, я до водія. Привідкриваю вікно, трохи нахилився – одразу мені удар в обличчя. Каже, я тебе провчу, як тобі паркуватися”, – розповів водій швидкої з 33-річним стажем Володимир Фадеєв.

У кареті швидкої були фельдшер та лікар – жінки не на жарт перелякалися. “Він почав відкривати двері з водійського боку і витягати нашого водія з машини”, – каже лікар Наталя Підкова. Жінки встигли заблокуватися в авто та викликати поліцію. Тим часом молодик сів у свою іномарку та поїхав.

Невдовзі за орієнтуванням його виявили полісмени та доправили у відділок. Називав патрульних обслуговуючим персоналом, відповідно, вони його й обслужили, склавши відповідні адмінматеріали за порушення.

Головний лікар станції швидкої допомоги каже, що коли справа набула розголосу, від родини нападника посипалися погрози. “Даремно я багато понаписував.

Що набуло такого розголосу і в перспективі навіть можу про щось там пошкодувати і будуть якісь проблеми”, – переповів зміст розмов головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

Сам нападник спілкуватися з пресою відмовляється. У поліції ж відкрили кримінальне провадження за фактом побиття водія швидкої допомоги. Напад класифікують як хуліганство. Молодику загрожує штраф, арешт до 6 місяців або обмеження волі до трьох років.