Рівненщина лідирує за кількістю україномовної музики в ефірах місцевих радіостанцій

В ефірах рівненських радіостанцій частіше, аніж у інших серед усіх областей України звучить україномовна музика. А також Рівненщина в числі тих, де найбільше відсотків мовлення ведеться українською мовою. Такі дані оприлюднили представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення під час зустрічі з головою обласної ради Миколою Драганчуком.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

Зокрема, голова обласної ради Микола Драганчук і голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко обговорили проблемні питання, які стосуються радіо- та тележурналістики краю. В тому числі необхідність якнайшвидшої добудови трансляційної вежі в селі Копань у Демидівському районі, що дозволить забезпечити цифровим сигналом південну частину Рівненщини та збереження ліцензії на частоту ФМ-мовника для КП ТРК «Бурштиновий шлях», що на Володимиреччині.

– Хоча розв’язання зазначених проблем не належить до компетенції обласної ради, не залишимо їх поза увагою та долучатимемося до їх вирішення, – відмітив Микола Драганчук.

А також голова обласної ради побажав усім учасникам всеукраїнської наради за участю представників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, що проходила сьогодні на Рівненщині, плідної роботи та напрацювання дієвих рекомендацій.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец