Проведено виїзд «мобільного соціального офісу» в Глинівську сільську раду

26 вересня 2017 року за участю представників районного управління соціального захисту населення, Сарненського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Рівненській області, районного Центру зайнятості проведено  виїзд  «мобільного соціального офісу» в Глинівську сільську раду.

Повідомляє сайт ПРО САРНИ  посилаючись на сайт Рокитнівської РДА.

Працівниками вищезгаданих установ прийнято 12 жителів сільради, з них 4 осіб по питаннях нарахування та виплати соціальних допомог управлінням соціального захисту населення.

Основні питання, які були підняті жителями сільради на прийомі:

–          призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інших соціальних допомог, 

–          призначення пенсії за віком, розмір пенсії при стажі роботи 18 років, про продовження виплати пенсії по втраті годувальника який продовжує навчатися у ВУЗІ,

–          порядок реєстрації в РЦЗ як безробітний та порядок виплати допомоги по безробіттю, наявність актуальних вакансій по професії вчитель фізичної культури, можливість отримання  допомоги по безробіттю одноразово.

Під час роботи «мобільного соціального офісу» у 2 жителів сільради прийнято документи для нарахування  державних соціальних  допомог  сімям з дітьми та малозабезпеченим сімям.

Джерело: ПРО САРНИ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец