Перший в Україні Центр лікування наслідків нейротравм запрацює на Рівненщині

Міністерство охорони здоров’я погодило створення на Рівненщині Національного Центру лікування та реабілітації наслідків нейротравм. Про це пише РІВНЕ-ROWNE з посиланням на УНН.

Функціонуватиме центр на базі Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни у смт Клевань Рівненського району. Спеціалізуватиметься на реабілітації спинальних хворих воїнів-інвалідів, учасників бойових дій. У закладі планується розмістити 50 ліжок.

Відповідний лист з погодженням на створення такого Центру нещодавно надійшов з Міністерства охорони здоров’я. В листі зазначається, що фінансуватиметься новостворений заклад з Державного бюджету. Зокрема, на утримання даного Центру на 2017 рік передбачено виділити 31 мільйон гривень.

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни з часу війни на сході України пролікували 1,5 тисячі бійців АТО, 30 з них були з черепно-мозковими травмами й ушкодженнями хребта. Увесь курс реабілітації бійців в госпіталі безкоштовний. Аби пацієнти мали комфортніші умови реабілітації, для них відремонтували терапевтичний корпус.