Переможці смарт-шоу «Debattle» передали подарунки Вараській гімназії

Ще у лютому місяці цього року, на телеканалі «Рівне 1», стартували зйомки нового телевізійного смарт-шоу «Debattle». Впродовж кількох місяців  14 команд старшокласників, практично з усіх районів Рівненщини показували свої вміння ораторського мистецтва та змагалися за звання кращої дебатної команди області. Місто Вараш представляла команда «Форс-мажори» у складі випускниць Вараської гімназії: Берднік Валерії, Босик Ірини та Олійник Вікторії.

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ з посиланням на varash.info.

Найбільш хвилюючою стала фінальна гра,  де в словесному двобої зійшлися представники міст Володимирця і Вараша. Кращі аргументи про ювенальну юстицію змогла підібрати та надзвичайно впевнено представила команда міста Вараш. Тому «Форс-мажори» отримали заслужене І місце!

Переможців було нагороджено не лише кубком, але й різними заохочувальними подарунками, які вони згодом передали Вараській гімназії.

Директор гімназії, Надія Горбачик у свою чергу, подякувала дівчатам за те, що вони зробили великій внесок і принесли перемогу не лише до міста Вараш, але й до їхньої рідної школи.

Капітан команди «Форс-мажори», Вікторія Олійник, розповіла про турнірні ігри смарт-шоу «Debattle» більш детальніше.

Учасниця команди «Форс-мажори», Ірина Босик каже, що до саморозвитку потрібно йти маленькими, але впевненими «кроками».

Дмитро Стецюк, делегат мецената, також розповів, що підтримував учасників команди «Форс-мажори», у цих нелегких змаганнях, меценат Віктор Мялик.