На Рівненщині шахраї видурили в пенсіонерки майже 10 тисяч гривень

Жертвою шахраїв стала 64-річна жителька села Грем’яче Острозького району. Під приводом допомоги для знайомої, яка потрапила у лікарню, невідомі видурили у пенсіонерки дев’ять тисяч дев’ятсот гривень, залишивши взамін сумку із сімома доларами США, пише РІВНЕ-ROWNE з посиланням на відділі комунікації поліції Рівненщини.

На автобусній зупинці біля жінки зупинилося авто. Двоє незнайомців попросили показати, як дістатися до районного медзакладу. Дорогою чоловік із жінкою поділилися бідою, розповіли, що їхня знайома у тяжкому стані перебуває на лікуванні та потребує фінансової допомоги. Однак грошей у національній валюті вони не мають, а тому попросили жінку позичити десять тисяч гривень. Аби розвіяти усі сумніви щодо повернення коштів, зловмисники взамін запропонували залишити жінці сумку із доларами та цінними паперами.

Співчутлива чужій біді пенсіонерка без вагань погодилася та попрямувала із незнайомцями до банкомату, де зняла усі гроші з картки: дев’ять тисяч дев’ятсот гривень. Вона віддала готівку та попрощалася із зловмисниками.

Коли вирішила перевірити сумку, то виявила у ній паперові згортки та сім доларів США.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб зловмисників, які пересуваються на автомобілі червоного кольору із іноземними номерами.