Микола Драганчук провів прийом громадян із особистих питань (ФОТО)

????????????????????????????????????Зверталися до голови обласної ради Миколи Драганчука мешканці Рівненщини з проханнями виділити матеріальну допомогу, допомогти в реконструкції храму, посприяти у вирішенні соціальних питань.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ з посиланням на обласну раду.

Про проблему з наданням соціальної допомоги по догляду за дітьми з тяжкими формами ДЦП розповіла рівнянка Олена Рожко. Зокрема, жінка цікавилася можливістю влаштування на короткочасне перебування у спеціалізований заклад своєї 13 річної дитини, яка страждає цим захворюванням.

Завітали на прийом до голови обласної ради також прихожани храму в селі Пересопниця. За їхніми словами, в церкві протікає дах і необхідні кошти на його ремонт. Оскільки ця будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення, вирішено спільно з управлінням культури та туризму Рівненської ОДА детальніше вивчити це питання.

Декілька мешканців області звернулися до голови обласної ради з проханнями виділити матеріальну допомогу на лікування. Ще один громадянин просив допомоги в отриманні, відповідно до однієї з соціальних програм, слухового апарату.

Микола Драганчук запевнив, що обласна рада сприятиме вирішенню порушених проблем у межах компетенції та фінансових можливостей.

Нагадаємо, що голова обласної ради проводить прийом громадян з особистих питань кожного першого понеділка місяця. Попередній запис проходить у 315 кабінеті обласної ради або за телефоном: 0362 695 239.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)