Міську рада Вараша очікують перевибори

Вже незабаром вараські депутати спільно з міським головою можуть піти на перевибори. Про це говорили у Рівному 15 лютого 2018 року, під час позачергової сесії Рівненської обласної ради.

Повідомляє сайт ВАРАШ СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Виступаючи перед обласними депутатами, міський голова Вараша Сергій Анощенко зазначив: «Єдиний вихід із затяжної політичної кризи, що склалася у Вараші – це повні перевибори: і депутатів, і міського голови. Ми єдине місто в області, де досі не прийнято бюджет на 2018 рік. Від депутатських політичних ігор, що затягнулися, потерпають усі мешканці міста. Фактично без коштів залишилися усі важливі галузі життєдіяльності: медицина, освіта, соціальна сфера… І з кожним днем ситуація стає все більш складною…»

Звернення міського голови Вараша депутати Рівненської обласної ради підтримали. Відтак, після обговорення було вирішено, що на наступній сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться в березні, буде розглянуто питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад Рівненської області та зміни меж міста Вараш.

Згодом дане рішення буде направлено до Верховної Ради України для прийняття відповідної постанови, а звернення обласної ради щодо призначення перших виборів депутатів та міського голови до ради Вараської об’єднаної територіальної громади – до Центральної виборчої комісії.