Керівництво «Рівнеобленерго» відреагувало на конструктивну критику депутатів – ВАРАШ СЬОГОДНІ

Керівництво «Рівнеобленерго» відреагувало на конструктивну критику депутатів

У ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомили, що вже відреагували на скарги мешканців Озерецької сільради з якими вони звернулися до голови облради Миколи Драганчука та депутатів Миколи Кучерука, Людмили Мариніної і Степана Бузяна під час їхнього візиту на Володимиреччину.

Повідомляє сайт ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ.

Зокрема в ПрАТ «Рівнеобленерго» зазначають:

“Наші фахівці вже працюють поблизу хуторів Озерецької сільради, де «Рівнеобленерго» постачає електроенергію 12-ти споживачам (саме з такою кількістю людей укладені договори). Зокрема, енергетики здійснюють ремонт трансформаторної підстанції. Протягом двох днів його буде виконано.

Щодо реконструкції електромереж, її здійснення було заплановане на IV квартал цього року. Адже важкодоступність, місцями непрохідність віддаленої території, бездоріжжя ставить під загрозу доїзд важкої спецтехніки до проблемного місця.

Потрапляння до хуторів Вельхів, Дуб’є та Городок декількатонної спецтехніки для встановлення електроопор під питанням навіть улітку. Насипні дороги, оточені водою, хирляві містки серед болотистої місцевості можуть не витримати ваги техніки, яка доправлятиме залізобетонні опори (за оцінкою фахівців їх потрібно буде тягнути тракторами). Всі ці фактори у розмові з представниками «Рівнеобленерго» підтвердив і Озерецький сільський голова Олександр Федорук. Саме тому при плануванні робіт було вирішено дочекатися приморозків, що полегшить транспортування. Крім того, до плачевного стану мережі призвели і ремонтні роботи, що населення здійснювало самотужки. Усвідомлюючи складність доїзду до їхніх хуторів енергетиків, місцеві здебільшого навіть не викликали на аварійні знеструмлення наших фахівців.

Тим часом, через особливості розташування, для надійного забезпечення електропостачанням мешканців хуторів Володимиреччини необхідне будівництво нової лінії, повна заміна електроопор (дерев’яні встановлювали тут «вручну» ще півстоліття тому), заміна траси, її оптимізація. Орієнтовна вартість цих робіт – понад 2,5 мільйони гривень. Для порівняння зауважимо – аналогічна за протяжністю лінія (приблизно 1,5 км) та за вартістю робіт лінія електропередачі може забезпечити електрострумом близько двохсот споживачів. Саме тому у пріоритеті «Рівнеобленерго» були густозаселені населені пункти Володимирецького району, який нині є лідером серед районів Рівненської області з вкладання коштів у розвиток та реконструкцію електромереж. Лише за 2017 рік на ці потреби Інвестпрограмою «Рівнеобленерго» було передбачено та вкладено близько 15 мільйонів гривень. Ще до кінця року на реконструкцію на Володимиреччині планується витратити понад 1 мільйон гривень. І це без врахування вартості робіт поблизу проблемних хуторів Озерецької сільської ради.Тут, згідно з планом, провести реконструкцію мережі маємо намір до початку зими. Тим більше, що усвідомлюємо – електропостачання на сьогодні для десятка родин з хуторів Озерецької сільради залишається ледь не єдиним доступним благом цивілізації”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*