Голова обласної ради та депутати привітали мешканців Горбакова з відкриттям школи

Виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів і податків проходило сьогодні в Горбакові Гощанського району. Голова обласної ради, його заступник Олександр Корнійчук та депутати обласної завітали до Горбаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та оглянули нещодавно реконструйоване приміщення цього навчального закладу.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на ОДА.

На урочистості з нагоди відкриття школи-довгобуду (почали зводити приміщення у 1985 році) зібралося чимало гостей. Адже цієї події давно чекали не тільки мешканці Горбакова, а й сусідніх сіл. У реконструйованому приміщенні матимуть змогу навчатися 280 учнів із усіх населених пунктів Горбаківської сільської ради . А в будівлі, де раніше проходили уроки, навчатимуться дошкільнята.

– Відкриття школи – це щасливий, історичний та незабутній день для Горбакова та прилеглих сіл, адже збулася давня мрія – нарешті завершено будівництво прекрасної, нової школи європейського зразка, – зазначив під час відкриття школи голова обласної ради Микола Драганчук. – Сьогодні Рівненщина демонструє всій країні, що інвестиції в освіту на селі – це вклад у майбутнє України. Бажаю учням, батькам та вчителям, аби усі ваші починання та добрі наміри вдалося реалізувати.

Приміщення навчального закладу сучасне не тільки зовні, а й всередині. До послуг учнів – бібліотека, сучасна їдальня, майстерня, актовий і спортивний зали, є душові кімнати та спальня для наймолодших вихованців. Усім необхідним обладнані навчальні класи. Поруч навчального закладу облаштовані стадіон та спортивні майданчики.

Довідково: Реконструкція незавершеного будівництва школи під ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалася 2016 року. Загальна кошторисна вартість реконструкції – 48,5 млн.грн. (з них: державний бюджет – 35,3 млн.грн.; обласний бюджет – 9,6 млн.грн.; сільський бюджет – 3,6 млн.грн.)

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми