Голова обласної ради провів прийом громадян із особистих питань

Зверталися до голови обласної ради Миколи Драганчука мешканці Рівненщини з проханнями виділити матеріальну допомогу, посприяти у вирішенні житлового, комунального та інших питань. Загалом тривав прийом громадян із особистих питань впродовж двох годин.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

Зокрема, пенсіонерка Антоніна Демчук просила помочі у вирішенні житлового питання, Андрій Архипенко з Рівного – допомогти в реструктуризації боргу за водопостачання, який в нього виник у зв’язку з сімейними обставинами з 2008 року. Ще одна рівнянка Алла Познякова порушувала питання, які стосуються ситуації навколо ЖК «Золота Підкова». Відповідне звернення також розглядалося депутатами-членами постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

Декілька мешканців області звернулися до голови обласної ради з проханнями виділити матеріальну допомогу на лікування.

Микола Драганчук запевнив, що обласна рада сприятиме вирішенню порушених проблем у межах компетенції та фінансових можливостей.

Нагадаємо, що голова обласної ради проводить прийом громадян з особистих питань кожного першого понеділка місяця. Попередній запис проходить у 315 кабінеті обласної ради або за телефоном: 0362 695 239.