До Дня Незалежності пройде конкурс «Я не просто українець, я – великий патріот»

У Вараші до Дня Незалежності проведуть конкурс «Я не просто українець, я – великий патріот».

Повідомляє ПРО ВАРАШ з посиланням на міську раду.

Умови участі у конкурсі «Я не просто українець, я – великий патріот» по оформленню дитячих візочків, велосипедів, мопедів та самокатів.

Конкурсні роботи оцінюватимуться у наступних номінаціях:

• «Коляска-казка» – оригінальний дизайн дитячої коляски (візочка), оформленої у стилі однієї з українських казок. Вік дітей-учасників від 0 до 3 років.

• «Чудомобіль» – оригінальний дизайн дитячого «пересувного автотранспортного засобу» (машинки, мотоцикла, велосипеда, самоката), оформленого в оригінальному стилі. Вік дітей-учасників від 0 до 6 років.

Також буде визначено володарів спеціального призу «Сімейний екіпаж», його отримає сім’я – учасник Конкурсу, представлена найбільшою кількістю оформлених візочків (колясок), машинок, мотоциклів, велосипедів чи самокатів.

 

Заявки приймаються до 24 серпня 2017 року, для цього необхідно звернутись до відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Вараської міської ради, Майдан Незалежності, 1 каб. 219.

Довідки за телефоном: 2-15-45.

Також для участі у конкурсі можна заповнити заявку (перехід за посиланням):https://docs.google.com/forms/d/1z_A4aSMZmB750G_L5QzQAf5tSHMsf9GVvDvZgCfdc6E/viewform?edit_requested=true