День Гідності та Свободи в Зарічному

«Революція Гідності» – об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці. Наш народ і досі бореться за те, щоб гідність і свобода безумовно панували у нашому суспільстві. Тому в цей день ми повинні бути в єдності. У цьому – наша сила, яка неодмінно приведе Україну до перемоги.

Повідомляє сайт ПРО ЗАРІЧНЕ з посиланням на РДА.

З приводу 4 річниці «Революції Гідності» в селищі Зарічному, 21 листопада 2017 року, проведено мітинг до Дня Гідності та Свободи за участю заступника голови Зарічненської райдержадміністрації Сергія Ширінги, заступника голови районної ради Леоніда Філончука, заступника селищного голови Євгенія Шостакевича, представників трудових колективів, громадськості.

В пам’ять про всенародних героїв, які віддали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави покладено квіти до пам’ятного знака «Героям небесної сотні» захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)