Делегація рівнян відвідала Німеччину

21763887_1481364608584181_64563972_nВолинські німці, яких майже 80 років тому примусово виселили з України, запросили українців до Німеччини. Мета візиту – поглиблення зв’язків з країною, що у свій час стала їх родинам другою батьківщиною. Рівняни побували у музеї, де їм продемонстрували експозицію українських старожитностей, поспілкувалися з депутатом земельного парламенту Торстеном Ренцом та депутатом Бундестагу Ерхардом Ребергом. На фестивалі, куди теж потрапили наші земляки, їх пригощали національними українськими та німецькими стравами. На завершення візиту делегація побувала в українському посольстві у Берліні.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

-Поїздка була цікавою та плідною, – поділилася враженнями депутатка облради від фракції ВО «Батьківщина», голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, кандидат політичних наук, ректорка Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній, –
Проблеми сьогодення у наших країн – спільні: якщо в Німеччині – це біженці, то в Україні – вимушено переміщені особи. Унікальний досвід волинських німців знадобиться для обох сторін.

Нагадаємо: влітку цього року вже традиційно делегація німців, долі сімей яких пов’язані з Волинню, відвідала Рівненщину, де вшанувала пам’ять усіх, хто зазнав примусової міграції на початку Другої світової війни.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми