Бюджетна комісія облради розглянула внесення змін до обласного бюджету

Питання про внесення змін до обласного бюджету розглянули сьогодні депутати-члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів і податків, яка проходить під головуванням Юрія Благодиря. Взяли участь в засіданні голова облради Микола Драганчук та його перший заступник Олександр Корнійчук.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ з посиланням на ОДА.

Як зазначила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк, пропонується збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на суму 337 957,9 тис.грн. (у тому числі за рахунок власних доходів на суму 23 892,0 тис.грн.). Щодо видатків загального фонду обласного бюджету, то їх пропонують збільшити на 330 254,0 тис.грн. Разом із тим, досягнуто перевиконання плану власних доходів обласного бюджету за серпень в сумі близько 8 млн. грн., які будуть спрямовані на засіданні сесії обласної ради на додаткові видатки.

Зокрема, на підготовку робітничих кадрів професійно-технічними та іншими закладами освіти управлінню освіти і науки облдержадміністрації передбачено кошти в сумі 8 060,3 тис. грн. Закладам охорони здоров’я для поліпшення надання медичних послуг населенню додатково спрямовуються кошти у сумі 5510,0 тис.грн. Крім того, за рахунок Обласної програми енергоефективності на 2017 рік збільшуються капітальні видатки установам і закладам охорони здоров’я у сумі 4171,8 тис.грн, з них:

– комунальному закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради на капітальний ремонт внутрішніх електромереж хірургічного корпусу із застосуванням енергозберігаючих технологій – 1134,4 тис.грн.;

– комунальному закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради у сумі 2856,1 тис.грн., в тому числі на капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж із застосуванням новітніх енергозберігаючих технологій – 2655,9 тис.грн.

– комунальному закладу «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Рівненської обласної ради на реконструкцію внутрішньо – будинкових систем теплопостачання з встановленням вузла обліку та регулювання теплової енергії – 99,8 тис.грн.;

– комунальному закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради на капітальний ремонт системи опалення адміністративного приміщення з влаштуванням вузла обліку та регулювання теплової енергії 81,5 тис.грн.

Для забезпечення належних умов проживання підопічних в установах соціального захисту населення збільшуються видатки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на загальну суму 1276,0 тис.грн

На виплату одноразових грошових винагород провідним спортсменам, спортсменам-інвалідам та їх тренерам планується 400,0 тис.грн., з яких 204,9 тис.грн. – на виплату одноразової грошової винагороди для інвалідів – спортсменів. На проведення навчально-тренувальних зборів і змагань збільшується обсяг видатків на 309,1 тис.грн., з них на проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з олімпійських видів спорту – 160,0 тис. грн., на фінансову підтримку Рівненській обласній федерації футболу для проведення змагань трьох команд учасників АТО від Рівненської області – 109,1 тис. грн. та на проведення обласних та участі у всеукраїнських спартакіадах серед депутатів та держслужбовців Рівненській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» – 40,0 тис. грн.

Крім того, збільшуються видатки загального фонду обласного бюджету управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації на суму 1875,5 тис.грн. за рахунок інших субвенцій обласному бюджету для забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення на виконанняобласної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки.

Питання, які були розглянуті на засіданні комісії з питань бюджету, фінансів і податків, а зокрема й Про внесення змін до обласного бюджету, будуть винесені на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради 6 вересня.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми