15 листопада розпочнеться голосування за проекти громадського бюджету

15 листопада 2017 року розпочинається голосування за подані проекти, які реалізовуватимуть за рахунок громадського бюджету наступного року. Голосування триватиме до 15 грудня 2017 року.

Повідомляє сайт ПРО ДУБНО з посиланням на міську раду.

Детальніше ознайомитися з проектами можна на он-лайн платформі Громадського бюджету м.Дубно за посиланням https://gp.dubno-adm.rv.ua/
В голосуванні можуть взяти участь лише жителі міста Дубно (громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Дубно, що підтверджується офіційними документами – паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).

Голосування за проекти здійснюватиметься он-лайн (на платформі Громадський бюджет м.Дубно https://gp.dubno-adm.rv.ua/) та у паперовій формі (у приміщенні міської ради (ЦНАП) та у спеціальному наметі, який буде почергово встановлено в різних районах міста: цукровий, залізнодорожний вокзал, хмільники, базарчик, центр, автовокзал).

У пунктах для голосування можна отримати перелік проектів, допущених координаційною радою до голосування.

Кожен житель міста, зазначений у пункті 1.2.6. розділу 1 Положення про Громадський бюджет у місті Дубно  має один голос та може особисто проголосувати за один проект.

Адреса сайту “Громадськрого бюджету” https://gp.dubno-adm.rv.ua/ для ознайомлення про хід роботи над проектами, для електронного голосування.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)